Pomôžeme? 0903 366 644
Otvorenie luxusnej predajne MODA-EWA vo veľkom štýle !

Otvorenie luxusnej predajne MODA-EWA vo veľkom štýle !

V Decembri 2016 sme mali tu česť otvoriť novú prevádzku Moda-ewa.sk, práve v krásnom meste Žilina.

Spolu s mojim priateľom Matúšom Strážnickým sme na príprave butiku makali od rána do včera presne mesiac. Snažili sme sa myslieť na všetky detaily, aby ste sa u nás cítili maximálne konfortne! Nechýba červený koberec, veľký luxusný gauč pre pohodlie pánov, ktorí čakajú na svoje polovičky, občerstvenie v podobe kávy horucej čokolády a keksíku či iné vychtávky!  Postupne sme sa všetko snažili dokumentovať na socialných sietiach aby ste sa s nami v žili do naších pocitov, takže na fecebookových profiloch nájdete veľa fotiek aj live videí či už z prípravy,ale aj z otvorenia našej krásnej predajne.

Ako krstná mama nám prišla pokrstiť obchodik Zuzanka Plačková, ktorá už bola krstná mama aj starému obchodíku a samozrejme si nenechala újsť ani toto veľkolepé otvorenie ! 🙂 Otváračka bola naozaj napínava, kedže čas a datum bol jasný no času na dokončenie sme mali naozaj málo, takže posledné prípravy prebiehali naozaj do poslednej chvíle. Týmto sa chcem, tiež poďakovať všetkým zúčastnením za ich prítomnosť a psychickú podporu. Veľmi si vážim vašu účasť bolo úžásne, že niektorí boli ochotní merať stovky kilometrov aby mohli v tento deň byť s nami. Ešte raz veľké ĎAKUJEM.

Všetko prebiehalo ako malo, nechýbali fotografi, kamery, dobrá nálada a bohaté občerstvenie v podobe chlebíčkov, koláčov, torty, aperitívu a podobne.

No otvorenie nakoniec predsa skončilo šokantne!

Môj priateľ nám všetkým vyrazil dych, keď zrazu pred očami všetkých zúčastneních pokĺakol a požiadal ma o ruku 🙂 Bola som veľmi prekvapená a naozaj som to nečakala! Zároveň všetko bežalo live na internete a sledovalo nás stovky divákov ! Všetci sme ostali naozaj milo šokovaní a niektorím vyhrkli aj slzičky .. odpoveď bola samozrejme ANO !

Z otvorenia predajne sa nakoniec stali aj zásnuby a na tento výnimočný deň určite nikdy nezabudnem :).

 

 

 

 

Moje meno je Eva Zelníková, mám 21 rokov a som majiteľkou spoločnosti.

Súvisiace príspevky

Nechajte odkaz